RECEPCJONISTA

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Zamek" Sp. z o.o.
Powiat lidzbarski
Praca stała
Turystyka
MIEJSCE PRACY: Lidzbark Warmiński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przyjmowanie rezerwacji,
- potwierdzanie i nadzór nad właściwą dokumentacją związaną z rezerwacjami,
- prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych,
- rozliczanie opłat za usługi w formie gotówkowej i bezgotówkowej,
- wykonywanie raportów dziennych i nocnych,
- udzielanie informacji o mieście i atrakcjach turystycznych,
- komunikacja z innymi działami hotelu.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA DODATKOWE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- znajomość języka angielskiego - w mowie i w piśmie,
- znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
- znajomość obsługi komputera,
- umiejętność korzystania z systemu hotelowego PRO-HOT będzie dodatkowym atutem,
- wysoka kultura osobista,
- otwartość oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- doskonała organizacja pracy,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zaangażowanie i kreatywność,
- przyjazna aparycja i nienaganna prezencja,
- dyspozycyjność w systemie pracy zmianowej,
- święta oraz weekendy,
- doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej.