INFORMATYK

CENTRUM OPIEKUŃCZO-MIESZKALNE w PŁOSKINI
Powiat braniewski
Praca stała
IT, nowe technologie
MIEJSCE PRACY: Płoskinia, powiat braniewski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania następujących prac:
- Bieżącej konserwacji sprzętu komputerowego oraz teleinformatycznego znajdującego się w centrum Opiekuńczo Mieszkalnym w Płoskini,
- bieżącej rozbudowy istniejącej sieci komputerowej oraz telefonicznej z=znajdującej się w Centrum Opiekuńczo Mieszkalnym w Płoskini,
- bieżącego uzupełnienia sprzętu komputerowego oraz teleinformatycznego wykonywanego na zlecenie Zleceniodawcy,
- Bieżącej aktualizacji zainstalowanego w Centrum Opiekuńczo Mieszkalnym w Płoskini oprogramowania,
- Archiwizacji zgromadzonych danych w posiadanych przez Centrum Opiekuńczo Mieszkalnym w Płoskini oprogramowaniu,
- Bieżącego porządkowania danych zgromadzonych na poszczególnych stanowiskach roboczych,
- pomoc merytoryczna.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.04.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.12.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 500 PLN wynagrodzenie min. 500,00 zł

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: Informatyka