ORGANIZATOR USŁUG POGRZEBOWYCH

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI
Powiat mrągowski
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Mrągowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- poprzez bezpośredni kontakt z klientem w biurze zakładu pogrzebowego, przeprowadza szereg formalności dotyczących kompleksowego wykonania usługi pogrzebu;
- wspieraniu klientów w sporządzaniu oraz uzyskiwaniu dokumentacji formalnej,
- dokonanie ustań dotyczących miejsca i sposobu pochówku;
- ustalaniu z klientami szczegółów ceremonii oraz pochówku,
- doradzaniu klientowi we wszelkich aspektach związanych z pogrzebem,
- przedstawieniu oferty trumien/urn, ubioru, wieńców, wiązanek itp.
- załatwianie formalności dot. zasiłku pogrzebowego

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 22.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 200 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

INNE WYMAGANIA
- Umiejętność: planowania i organizowania pracy, współpracy w zespole,
- empatia,
- zdolność nawiązywania kontaktu z ludźmi.