PSYCHOLOG

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło
Powiat olsztyński
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Biskupiec, powiat olsztyński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Psycholog – prowadzenie poradnictwa psychologicznego z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, osobami z autyzmem i/lub ze sprzężeniami.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 22.05.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 1 250 PLN Praca w godz. otwarcia placówki 07:00-15:00

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Łatwość nawiązywania kontaktu

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3

INNE WYMAGANIA:
- Poziom wykształcenia - wyższe psychologiczne
- Doświadczenie zawodowe – 3 miesięczne z osobami niepełnosprawnymi lub z osobami z zaburzeniami psychicznymi - warunek konieczny.