PSYCHOLOG

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM
Powiat nowomiejski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Grunwaldzka 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Znajomość i stosowanie obowiązujących przepisów w zakresie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności, w szczególności zasad, trybu postępowania i standardów w zakresie kwalifikowania do niepełnosprawności oraz do stopnia niepełnosprawności.
- Uczestnictwo w posiedzeniach składów orzekających powiatowego zespołu w terminach ustalonych przez przewodniczącego zespołu.
- Prowadzenie rozmów z osobą zainteresowaną lub dzieckiem przy zachowaniu dyskrecji i poszanowania dóbr osobistych.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 23,8 PLN wynagrodzenie uzależnione od ilości wydanych ocen: 22 zł za wydaną ocenę

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa komputera

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe: mgr psychologii
- obsługa komputera