RZEMIEŚLNIK TEATRALNY- OŚWIETLENIOWIEC- ELEKTRYK

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
M. Elbląg
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowanie i prowadzenie oświetlenia spektakli,
- obsługa konsoli do oświetlenia,
- współpraca z realizatorami spektaklu w celu technicznego przygotowania oświetlenia,
- po zakończeniu spektaklu sprawdzanie wygaszania świateł i sceny w zakresie bezpieczeństwa p-poż,
- dbanie o instalacje i urządzenia elektryczne w teatrze.
- Czas pracy uzależniony od harmonogramu pracy.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 242 PLN + dodatek za staż pracy

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie min. średnie zawodowe,
- uprawnienia SEP eksploatacja,
- samodzielność, dokładność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy