OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

ProjektPB Ewa Karolak
M. Elbląg
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Opieka nad osobami starszymi: toaleta, pomoc w ubieraniu, utrzymanie porządku w mieszkaniu, pranie, zakupy, gotowanie, kontakt z lekarzem.
- Umowa zlecenie, godziny pracy do ustalenia.
- Praca na terenie Elbląga w miejscu zamieszkania osoby wymagającej opieki.
- WYMAGANY KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA ROZMOWĘ.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 23,5 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- kurs zawodowy "Opiekun Medyczny",
- Kurs: Opiekun osób starszych i zależnych

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie,
- wymagany kurs opiekuna osób starszych lub zależnych oraz kurs zawodowy opiekuna medycznego ale nie jest to warunek konieczny
- jeśli osoba posiada udokumentowane doświadczenie w zawodzie opiekuna.