MISTRZ PRODUKCJI

KOTNIZ MAZURY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Powiat ostródzki
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Kierowanie zespołem produkcyjnym,
- Planowanie, organizacja i kontrola produkcji,
- Monitorowanie postępów produkcji,
- Motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów,
- Przygotowywanie raportów dotyczących wydajności produkcji,
- Ścisła współpraca z działami logistyki, zaopatrzenia, sprzedaży i innymi działami związanymi z procesem produkcyjnym,
- Zapewnienie przestrzegania norm bezpieczeństwa i zgodności z przepisami branżowymi.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 300 PLN Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

INNE WYMAGANIA:
- Doświadczenie 5 letnie w dziale produkcyjnym, przynajmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym.
- Znajomość procesów produkcyjnych oraz technologii związanych z branżą.
- Biegła znajomość narzędzi i systemów informatycznych wspierających zarządzanie produkcją.
- Dokładność, dobra organizacja pracy, sumienność, motywacja do pracy.

PRACODAWCA OFERUJE:
- Pracę w rozwijającej się firmie,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Możliwość osobistego rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach zawodowych