PRACOWNIK PORZĄDKOWY W DZIALE ADMINISTRACJI MARKETU 3\4 ETATU

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław
Powiat ostródzki
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- utrzymanie czystości na hali sprzedaży oraz w pozostałych pomieszczeniach, jak również na terenach przylegających do marketu,
- kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,
- utrzymanie w czystości nośników towarowych i powierzchni szklanych,
- praca z maszyną czyszczącą,
- przestrzeganie zasad właściwej gospodarki odpadami i segregacji śmieci.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 150 do 3 300 PLN praca w godzinach 6-14, 14-22

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie podstawowe

PRACODAWCA OFERUJE:
- atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu indywidualne możliwości rozwoju ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
- bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych)