ELEKTROMECHANIK

24 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Powiat giżycki
Praca stała
Administracja publiczna
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków został opisany na stronie pracodawcy pod adresem - https://24wog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN.

Wymagania: zasadnicze zawodowe.

Oferta pracy zgłoszona w formie naboru na wolne stanowisko pracy. Szczegółowe informacje pod adresem: https://24wog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/-102798h-praca/

Oferta wyłącznie dla obywateli Polski.

Miejsce pracy: Grupa Zabezpieczenia Giżycko

Wymagane dokumenty: oświadczenie o niekaralności, podanie o pracę + CV z dopiskiem "Elektromechanik - Warsztat Remontowy- GZ Giżycko")
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody, jeżeli zawierają dane inne niż wymienione w art. 221 Kodeksu Pracy.

Forma składania ofert:
1. ul. Nowowiejska 20, 11-500 Giżycko
2. e-mail: 24wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl
Kontakt w sprawie ofert: p. Renata JAGIELSKA 261 335 659