INSPEKTOR DS. FINANSOWO - KSIĘGOWYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZAKRZEWO"
M. Elbląg
Praca stała
Administracja publiczna
Zakres obowiązków:
- dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość)
- rozliczanie zaliczek, ZFŚS
- przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca, w tym uzgodnienie kont księgowych

Rodzaj umowy:
- umowa o pracę na czas określony
- pn. 07.00 - 16.00
- wt., śr. czw. - 07.00 - 15.00
- pt. 07.00 - 14.00

Wynagrodzenie brutto:
- od 4 242 PLN
- wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
- inne wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (w szczególności VAT)
- minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
- umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- dyspozycyjność
- dobra znajomość obsługi komputera