NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gierzwałdzie
Powiat ostródzki
Praca stała
Nauka, edukacja
Zakres obowiązków:
- rzetelnie realizować zadania zwiazane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę
- wspierać każdego ucznia w jego rozwoju
- dążyć do pełni własnego rozwoju osobowego
- doskonalić się zawodowo, zgodnie z potrzebami szkoły
- dbać o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów,
- w działaniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych kierować się dobrem uczniów, troską o ich zdrowie, postawę moralną i obywatelską, z poszanowaniem godności osobistej ucznia

Rodzaj umowy:
- umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:
- od 4 788 zł (od najniższej krajowej według awansu zawodowego nauczyciela). Pełen etat 19/22h

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (w tym licencjat)