PEDAGOG

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Braniewie
Powiat braniewski
Praca stała
Nauka, edukacja
Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie diagnozy pedagogicznej dzieci i młodzieży,
- prowadzenie terapii, porad i konsultacji dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców,
- podejmowanie działań z zakresu profilaktyki i problemów dzieci i młodzieży,
- wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
- prowadzenie edukacji dotyczącej ochrony zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli.
Szczegółowy zakres obowiązków określi zakres czynności.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (w tym licencjat), jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego, studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku innym niż pedagogika i studia w zakresie pedagogiki oraz posiadanie przygotowanie pedagogiczne,
- obsługa komputera i pakietu Microsoft Office,
- gotowość do podjęcia doskonalenia zawodowego.