SPECJALISTA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
M. Olsztyn
Praca stała
HR, Kadry, Płace
Zakres obowiązków:
- prowadzenie dokumentacji analitycznej wg klasyfikacji budżetowej
- sporządzanie planów
- sprawozdań oraz harmonogramów wydatków i dochodów
- kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
- dekretacja i księgowanie dochodów wydatków budżetowych
- księgowanie wpływów i wydatków na rachunku bankowym
- wprowadzanie i wysyłanie przelewów bankowych bankowość elektroniczna
- przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdań GUS
- prowadzenie rejestru VAT oraz sporządzenie deklaracji
- pomoc w kontroli i rozliczaniu projektów programów i dotacji
- ścisła współpraca z główną księgową
- udział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych w zakresie prowadzenia rachunkowości

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe