PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Powiat elbląski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
Zakres obowiązków:
- profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe pielęgniarskie z kursem pielęgniarki środowiskowej "środowisko nauczania i wychowania",
- konieczne wymagane kwalifikacje to prawo wykonywania zawodu oraz co najmniej jeden z tytułów: tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015r., odbycie lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.
- możliwe inne kwalifikacje dla osób posiadających co najmniej 5 letni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania: tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego uzyskany po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego przed dniem 23.08.2015r., lub położna, która ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania.