MECHANIK/MONTER SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

Maleszka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Powiat olsztyński
Praca stała
Przemysł
Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac mechanicznych i montażowych,
- przeprowadzanie remontów i konserwacji silników elektrycznych,
- okresowe przeglądy/remonty maszyn i urządzeń własnych.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe,
- zawód: mechanik-monter maszyn i urządzeń (wymagany staż - lata: 2),
- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- podstawowa wiedza w zakresie budowy elementów maszyn,
- umiejętność posługiwania się prostymi przyrządami pomiarowymi, rzetelnego wykonywania powierzonych zadań,
- wymagana znajomość j. polskiego w przypadku cudzoziemców: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany.