PIEKARZ

Piekarnia Warmińska M. Ławrukajtis-Klimkowska Spółka Jawna
Powiat braniewski
Praca stała
Gastronomia, Spożywcza
MIEJSCE PRACY: Braniewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie czynności obsługi powierzonych maszyn i urządzeń: służących do wypieku wyrobów (piece, patelnie), przeznaczonych do przygotowania, przerabiania surowców (mieszałki, dzierżę itp.), będących na wyposażeniu stanowiska (regały, lady, wózki, opakowania);
- wykonywanie prac z przygotowaniem surowców: pobieranie z magazynu, ocenianie przydatności surowców, przemieszczanie na wyznaczone miejsca, mieszanie składników, sortowanie;
- wykonywanie czynności związanych z wypiekiem: wkładanie do pieców, odbiór wyrobów gotowych;
- wykonywanie czynności wyrabiania i przygotowania ciasta do wypieku w tym bezpośrednie wyrabianie ciast, odbieranie kęsów gotowego ciasta z maszyny i wkładania do foremek

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny, trzy zmiany

DATA ROZPOCZĘCIA: 26.05.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe