PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Powiat elbląski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
Zakres obowiązków : Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole.
Praca 4 godziny w tygodniu w wybrany dzień (godz.: 8.00-12.00 - do uzgodnienia indywidualnego)

Rodzaj umowy : wybór

Wynagrodzenie brutto: od 800 PLN Wynagrodzenie będzie odpowiednio dostosowane zgodnie ze stawką NFZ za 1 ucznia

Wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), medyczne. Konieczne wymagane kwalifikacje to prawo wykonywania zawodu oraz co najmniej jeden z tytułów: -tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015r., odbycie lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.