TECHNOLOG BUDOWY MATERACY

BRW COMFORT Sp. Z O.O.
Powiat iławski
Praca stała
Przemysł
Zakres obowiązków: Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie Maat - szkolenie w firmie (system budowania BoM), tworzenie norm materiałowych, przygotowywanie rysunków szycia, uzupełnienie parametrów wsadowych materacy/ pliki csv, przygotowywanie parametrów dla działu REFA, uczestniczenie w próbach technologicznych przy wdrażaniu nowych materiałów, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, związanych z procesem technologicznym.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 7 500 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku technologa (budowa materacy), znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim, praktyczna znajomość technologii produkcji materacy, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, bardzo dobra organizacja własnej pracy, mile widziana znajomość systemów ERP, dyspozycyjność.