SPECJALISTA W DZIALE ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYM

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- administrowanie, znakowanie, zabezpieczanie majątku ruchomego i nieruchomego;
- prowadzenie ksiąg inwentarzowych.
- Wystawianie potrzebnych dokumentów rozliczeniowych dla kontrahentów i instytucji finansowych oraz kontrolowanie ich terminowego rozliczania.
- Prowadzenie ewidencji i dokumentacji zgodnie z przepisami prawa, a także zarządzeniami i klasyfikacją obowiązującą w ZSEiT.
- Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej majątku ruchomego ZSEiT.
- Prowadzenie ksiąg inwentarzowych pomieszczeń szkoły.
- Wspólnie z innymi pracownikami opracowywanie budżetu i planu wydatków.
- Prowadzenie rejestru podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji.
- Prowadzenie merytorycznego nadzoru nad celowością zakupów dokonywanych zgodnie z zakresem obowiązków.
- Comiesięczne rozliczanie woźnych grafiki.
- Planowanie czasu pracy woźnych karty ewidencji czasu pracy.
- Dokonywanie zakupów na potrzeby szkoły i rozliczanie zgodnie z PZP i wewnętrznymi regulacjami.
- Zakup środków czystości i rozdysponowanie ich między pracownikami według potrzeb.
- Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą środków transportowych ZSEiT.
- Ewidencja zakupionych środków BHP.
- Utrzymywanie kontaktów z instytucjami i urzędami w zakresie kierowanych spraw.
- Wykonywane innych czynności zleconych przez przez Dyrektora ZSEiT.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 100 do 3 400 PLN + dodatek stażowy

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie średnie ogólnokształcące

INNE WYMAGANIA: znajomość przepisów ustawy pzp, doświadczenie na podobnym stanowisku