KAMIENIARZ

Zakład Kamieniarski"GRANIT"Dariusz Makuszewski
Powiat piski
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Biała Piska, powiat piski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obróbka ręczna i mechaniczna różnego rodzaju kamieni naturalnych i sztucznych w celu uzyskania określonego produktu końcowego, zgodnie z zamówieniem klienta
- przygotowywanie płyt i elementów kamiennych oraz odkuwanie, rycie napisów
- obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy obróbce surowca
- montowanie i osadzanie elementów kamiennych w obiektach budowlanych i cmentarzach.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 29.08.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN

WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie podstawowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B, kamieniarz

Pracodawca zapewnia przygotowanie, osoby zatrudnionej, do wykonywania czynności pracy na stanowisku.