MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Marcin Stawiarski Auto-Service Mechanika Pojazdowa i Elektromechanika
Powiat iławski
Praca stała
Motoryzacja
MIEJSCE PRACY: Lubawa, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: naprawa samochodów i diagnostyka samochodowa w nowoczesnym warsztacie

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 27.06.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 do 6 000 PLN uzależnione od doświadczenia zawodowego i wykonanych napraw, Praca w systemie I zmianowym 7:00- 16:00.

WYMAGANIA KONIECZNE:
- wykształcenie podstawowe
- zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. B

WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mechaniczne

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: 2 lata
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, narzędziami specjalnymi,
- znajomość podstaw rysunku technicznego,
- umiejętność diagnozowania pojazdów samochodowych i ich silników,
- wykonywanie obsługi okresowej
- wykonywanie napraw pojazdów samochodowych i ich podzespołów