DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

HALWIT FACILITIES Witold Szmidt
Powiat elbląski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Zajączkowo, powiat elbląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- aktywne samodzielne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
- obsługa zleconych przez firmę leadów,
- odbywanie spotkań handlowych u klientów w domach lub firmach,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę: pomp ciepła i fotowoltaika,
- sporządzanie ofert,
- dobór urządzeń i podpisywanie umów,
- raportowanie odbytych spotkań i ich efektów oraz podpisanych umów,
- czynności administracyjne przed i po sprzedażne związane z obsługą klienta,
- samodoskonalenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz samodzielne pozyskiwanie wiedzy.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 04.07.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 500 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie średnie zawodowe

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 1
- wiedza lub doświadczenie z obszaru instalacji pomp ciepła, lub urządzeń grzewczych,
- mile widziana wiedza z zakresu fotowoltaiki,
- prawo jazdy kategorii B,
- wykształcenie średnie,
- mile widziane wyższe z kierunkami technicznymi,
- doświadczenie w kontaktach i sprzedaży z klientem indywidualnym i biznesowym,
- umiejętność obsługi komputera (MS Office), programy pocztowe