REFERENT DS. MAGAZYNU

HEESUNG ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.
Powiat działdowski
Praca stała
Transport i logistyka
MIEJSCE PRACY: Komorniki, powiat działdowski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Pracownik magazynowy, praca w biurze przed komputerem.
- Zajmowanie się reklamowaniem uszkodzonych przez dostawców materiałów (matryce ciekłokrystaliczne),
- kontakt mailowy w j. angielskim,
- współpraca z działem jakości, produkcji oraz magazynem,
- sporządzanie raportów z informacja o uszkodzeniach (Excel, Power Point),
- praca w programie ERP (Oracle),
- praca przed komputerem w biurze oraz na magazynie (głównie wizualne sprawdzanie materiałów).

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 15.07.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN,

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWIENIA: obsługa pakietu MS OFFICE

WYMAGANIA POŻĄDANE:
- wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
- Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

INNE WYMAGANIA:
- Wymagana znajomość pakietu MS Office w szczególności EXCEL,
- mile widziane doświadczenie zawodowe,
- komunikatywność,
- odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
- systematyczność,
- dyspozycyjność (możliwa praca w nadgodzinach oraz w soboty,
- dokładność prowadzenia danych.

Firma oferuje: stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, karta MultiSport plus, pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.